Kurumsal

Teknoloji Odaklıİnsan Kaynakları Çözümleri

Wissen Teknoloji bir BAU Markasıdır. 

Modern bir yaklaşım ile kurumlara İnsan Kaynakları temelinde uçtan uca hizmet vermekte olup, kurumların tüm teknolojik ihtiyaçları ve faaliyetleri gözetilerek uygun çözümler geliştirilmektedir.

Wissen Teknoloji Vizyon

Geleceğe Yolculuk

Wissen Teknoloji olarak, geleceğin teknolojilerini şimdi düşünüyor ve hazırlıklı olmanızı sağlıyoruz. Dijital dönüşümün hızla ilerlediği bu çağda, işletmenizin rekabet avantajını korumanıza ve büyümenize yardımcı olmak için buradayız.

Bizimle çalışarak, bilişim teknolojileri alanında güvenilir bir ortak bulacaksınız!

İş dünyasının değişen ihtiyaçlarına uyum sağlamanıza yardımcı olacak, işletmenizin başarısına katkıda bulunacak ve sizi geleceğe taşıyacak çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

Wissen Teknoloji Misyon

İyi iletişim, Güven ve Süreklilik

Bilgi birikimimiz ve tecrübeli işe alım ekibimiz ile iş ortaklarımızın ve adaylarımızın beklentilerini doğru analiz etmemizden ve firmaları uzun süreli iş ortağımız olarak görmemizden geçiyor. 

İyi iletişim, güven ve süreklilik ilkelerinden yola çıkarak; iş ortaklarımıza şirketlerine katkı sağlayacak adayları yönlendirirken, adaylarımızı da hayalindeki iş fırsatına sahip olmasını sağlıyoruz.

En büyük maliyetin zaman olduğunun bilinci ile kurumların beklentilerimi karşılayacak ve kurum kültürüne uygun adayları bulmak için hızlı hareket ederek doğru adayları buluyor ve size sunuyoruz. 

Bugüne kadar imza attığımız başarı hikayeleri ile İş ortaklarımızın işe alım süreçlerinde bizi sürekli tercih etmelerinin gururu ile işimizi severek yapıyoruz.

Amazon Web Services
Android ATC
Microsoft
Autodesk
Samsung
CO-OP
CompTIA
People Cert (ITIL)