Kurumlar içinTeknoloji Eğitimleri

Academie Bg

Wissen Akademie

Wissen Akademie 10 yıldan fazla süredir Türkiye’nin en önemli eğitim kurumlarından olan Bahçeşehir Üniversitesi başta olmak üzere çeşitli kurumlara bilgi teknolojileri ile ilgili sektörel eğitim programlarında danışmanlık veren bir kurumdur.

Kurum kültürü olarak "eğitimden daha fazlası" sloganını kendine ilke edinmiş olan Wissen Teknoloji I Akademie, Bahçeşehir Üniversitesi’nin akademik başarısıyla bu alandaki profesyonelliğini her yıl binlerce kişiye eğitim vererek sürdürmektedir. Bu sayede adayların, başarılı bir kariyer oluşturmasını sağlamaktadır. Bu zamana kadar verdiği danışmanlıkların ve şu anda da devam eden programlarının, Türkiye’nin teknolojik yatırımlarının geleceği ve başarısı açısından son derece önemli olduğunun farkında olarak eğitimlerine devam etmektedir.

+

Eğitim

+

Farklı Alan

+

Öğrenci

+

İstihdam

Wissen Akademie Eğitimleri

Bütün bu bilgiler ve profesyonel hayatın ihtiyaçları doğrultusunda Wissen Akademi uzmanlıklarını genişletmekte ve birçok kuruma hizmet vermektedir.

Kurumsal Eğitim Çözümleri

Büyük ve orta ölçekli firmalarla, bu firmaların hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenen bu eğitimlerle, çalışanların kendilerini değişen teknolojik gelişmelere adapte etmesini sağlar.

Kapalı Sınıf Eğitimleri

Kendileri için daha iyi bir iş perspektifi oluşturmak isteyen adaylar için düzenlenen bu eğitimlerle kişiler, seçtikleri alanda uzmanlıklarını tamamlarlar. Katılımcılar aşağıdaki alanlarda eğitim alabilirler;

BAU Bright Eğitim ve İstihdam Projesi

Bahçeşehir Üniversitesi Wissen Akademie tarafından yürütülen ve proje deneyimi yüksek eğitici kadrosu ile fark yaratacak yazılım - sistem uzmanları yetiştiren bir kariyer programıdır. Sektör ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmış güncel ve son teknoloji eğitim içerikleriyle BAU Bright eğitimleri devam ediyor! Eğitimini tamamlayan adaylar bilişim sektöründe işe yerleştirilmektedir.

Kursiyer Görüşleri

Birlikte Çalıştığımız Partnerlerimiz

Bahçeşehir Üniversitesi | Wissen, bilişim teknolojileri ve IT sektörü eğitimlerini sürekli geliştirerek, uluslararası anlaşmalarını arttırarak Microsoft ile olan ilişkilerini Gold Partner seviyesine çıkarmıştır. Gold Certified Partner’lik, Microsoft çözüm ortaklarının en üst seviyesini oluşturmaktadır. Wissen People Cert, Autodesk, Samsung, Amazon, Bahçeşehir Üniversitesi, Cisco, Sap gibi uluslararası kurumlarla partnerlikler oluşturmuştur. Amazon’un Türkiye’de ilk olarak lisanslı eğitim partneri olan Wissen, web hizmetleri ve bulut bilişim, big data, bilgi güvenliği gibi yeni alanlarda da sunduğu eğitimlerle Türkiye’de de bir çok kuruma öncü olmuştur. Global eğitim anlayışıyla uluslararası partnerliklere imza atmaya devam etmiştir.

Amazon Web Services
Türk Hava Yolları