Çözümlerimiz

Wissen TeknolojiTeknolojideki Çözüm Ortağınız

Wissen Teknoloji Bilişim Lideri

Wissen Teknoloji, 2010 yılından beri ceşitli sektörlerdeki kurumlara ve Türkiye'nin en önemli eğitim kurumlarından olan Bahçesehir Üniversitesi'ne bilişim - teknoloji eğitimleri, danışmanlık insan kaynakları ve proje danışmanlığı konularında hizmet veren markalarıyla istikrarlı büyüyen, ortak kaynakların daha güçlü bir şekilde kullanılmasını sağlayan oluşumlarıyla tek bir noktadan global büyümeyi gerçekleştirmiş ve tüm yapıların bireysel ve kurumsal sinerji içerisinde çalışmasını sağlamıştır.

 

Wissen Teknoloji  çatısı altında;

  •  İnsan kaynaklar hizmetini Wissen Teknoloji  I İnsan Kaynakları,
  •  Bilişim teknolojileri alanında  eğitim hizmetini Wissen Teknoloji I Akademie, 
  • Eğitim alanında danışmanlık hizmetini Wissen Teknoloji  l Danışmanlık
  • Uçtan uca proje yönetimi hizmetini Wissen Teknoloji l IPO vemektedir
01

Eğitim Hizmetleri

Bilişim eğitimlerimizle kurum ve firmalara yenilikçi bir vizyon kazandırıyoruz. Güncel teknolojileri ve stratejileri içeren programlarımız, rekabet avantajı ve hızlı adaptasyon sağlıyor. Geleceğin iş dünyasına bugünden hazırlanın.

02

Bilişim Teknolojileri Danışmanlığı Hizmetleri

Sektörünüz yada kurumunuzun boyutu yada yaptığı iş fark etmeksizin, Bilgi Teknolojileri temelinde yılların verdiği tecrübe ile kurumunuzun ihtiyacı olan çözümler ile sizleri geleceğe bir adım daha yaklaştırmak için kurumsal çözümlerimizi sunuyoruz.

03

Seçme Yerleştirme Hizmetleri

İhtiyaç duyduğunuz çalışanı tüm aktif kariyer portallarını ve geniş aday veri tabanımız üzerinden özel tekniklerle seçer, doğru adaylarla sizleri en kısa sürede buluştururuz.

04

Dış Kaynak Personel Hizmetleri

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre kaynaklar belirlenir ve projeye tahsis edilir. Bilişim teknolojilerine olan güçlü odağımız, hizmetlerimiz ve çözümlerimizle birleştirerek size uçtan uca tüm süreçlerinizde destek sunuyoruz. 

05

Proje Hizmetleri

Bilişim alanında, öncü projeler geliştiriyor ve uzman danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümlerle, iş süreçlerini dönüştürüyoruz. Geleceğin teknolojisine bugünden yatırım yapın.